ЧЕСНО – це громадський рух для захисту народу

11.10.2018 0 Автор Создание сайтов

Коли до виборів залишається зовсім мало часу, то кожна із існуючих політичних партій робить все можливе, щоб отримати як можна більше виборців та їх голосів. Гонка перед виборами перетворюється в змагання, де кожний намагається продемонструвати переконливу рекламу.

При цьому багатолітній досвід показує зовсім неприємну ситуацію. Всі дані обіцянки закінчуються ще на етапі слів і до діла у жодного кандидата так і не доходить. Виборці починають знову скаржитися на те, що їх обдурили і на несправедливість, котра продовжує панувати в країні. Не будьте обманутими! Щоб не обіцяли політики, не варто вірити їх словам.

В першу чергу зверніть увагу на те, що вони роблять, а уже тільки на те, що говорять. Дуже важливо до того як віддасте свій дорогоцінний і, можливо, вирішальний голос, переконатись, що ви зробите дійсно правильний вибір і підпустите до влади достойну людину.

Щоб життя ставало в країні краще, а люди не були обдуреними, існує така громадська організація, як Чесно.

Чесно – це громадський рух, який виводить на чисту воду політичні сили та їх учасників, а вся необхідна інформація регулярно оновлюється на сайті www.chesno.org. Там ви знайдете не тільки біографії кандидатів, а ще й інформацію про їх кар’єру та вчинки.

Для того, щоб переконатись у правильності свого вибору не потрібно тепер перечитувати сотні газет та дивись популярні політичні передачі, де більша частина всього буде недостовірною інформацією. Достатньо зайти на портал громадського руху та ввести ім’я того кандидата, за якого ви зібрались голосувати.

Після цього всього за декілька хвилин ви зможете дізнатись про нього абсолютно все, що вас цікавить. Завдяки цьому можна буде зрозуміти наскільки вчинки політика відповідають його діям і чи обманює він людей.

Саме такий підхід допоможе змінити ситуацію в країні та покращити життя звичайних громадян. Обов’язково перевіряйте політиків, адже саме ваш голос може стати вирішальним і саме від нього може повністю залежати майбутнє країни та ваших дітей і внуків.

Чесно – це не політична організація, а добровільно зібрана команда волонтерів так активістів. Експерти знаходять інформацію про кожного із кандидатів і публікують її на порталі. Ні один вчинок чи то поганий, чи хороший не залишиться без уваги і про нього дізнаються всі.

Будьте пильними і не давайте себе обманювати разом із командою Чесно. Мі вас ніколи не обманемо, будьте впенені!

Джерело: http://www.chesno.org/