Навчання у випускному класі

16.09.2014 0 Автор Создание сайтов
Навчання у випускному класі

Окрім вивчення важливої та цікавої інформації в одинадцятому класі школярі отримують велику кількість домашньої роботи. Тому що їм потрібно готуватись до зовнішнього незалежного тестування, потрібно навчитись вирішувати велику кількість прикладів та рівнянь, задач та вправ, контрольних та лабараторних робіт.

Цікаві факти про походження сучасної української школи

1. Ідея, брати дітей визначних людей та навчати іх читати належить князеві Київському Володимиру Великому.

2. На думку науковців, такий предмет як українська література бере свій початок у часи Київської України-Русі, коли почалось вивчення філологічної дисципліни — це словесність, яка поєднувала у собі діалектику, поетику і риторику.

3. Князь Київський Ярослав Мудрий вважається фундатором книжності, освіти і вченості в давній Україні-Русі.

4. Під час козаччини вже почали існувати початкові і середні школи, спеціальні та вищі школи, академії та університети.

5. В давній Україні була створена унікальна й вітчизняна освітньо-наукова система, яка увібрала в себе досвід багатьох країн Європи.

Ось таку інформацію важливо знати кожному випускникові. Тому що скоро школа залишиться в минулому, а знання про її походження в нашій країні потрібно нести по життю та передавати своїм нащадкам.

Інтернет сайт для випускника

Тепер кожен одинадцятикласник зможе переконатись у вірному засвоєнні кожного розділу і теми с усіх дисциплін. Виконавши домашнє завдання та перевіривши відповіді на сайті vshkole.com будь спокійний за свої уроки. Цей портал допоможе не тільки перевіряти їх з усіх дисциплін, а й скачувати підручники на свій комп’ютер чи мобільний пристрій. Велика кількість готових домашніх завдань та підручників вже чекають на випускника та готові завжди й усюди допомогти йому у виконанні домашньої роботи.

Зручність і практичність

ГДЗ 11 клас максимально прості і практичні у використанні. Кожен розв’язник пов’язаний з підручником. Тепер без зайвих зусиль можна швидко переходити зі сторінок підручника на сторінки з правильними відповідями. Також цей портал можна відкривати не тільки з комп’ютерів, а й із мобільних телефонів. Ми хочемо, щоб всі школярі могли завжди легко і просто переглядали та перевіряли правильність свого рішення онлайн. Нехай кожен старшокласник буде впевнений у своїх знаннях та отримує тільки високі оцінки.

Бажаємо легких іспитів та високих оцінок за ЗНО кожному випускникові!